Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak ochladit psa ve vedru

27. 4. 2015

aqua-coolkeeper-cooling-jacket-pet-dog-french-bulldog.jpg

ČÍM OCHLADIT PSA? OCHLAZUJÍCÍMI VÝROBKY AQUA COOLKEEPER™ !

 

 

 

CO JE AQUA COOLKEEPER™?

 

Aqua Coolkeeper™ je kolekce super ochlazujících výrobkůků evropského výrobce Aqua CoolKeeper GmbH, určená k přirozenému ochlazení během horkých a dusných dnů.

 

KOMU JE AQUA COOLKEEPER™ URČEN?

 

Výrobky Aqua Coolkeeper™ pro pejsky jsou skvělým společníkem na cesty autem, procházky, agility, nebo do bytů se sklonem k přehřívání ( půdní, orientace na jih apod. ). Váš čtyřnohý kamarád má díky absenci pocení výrazně menší možnost regulovat svoji tělesnou teplotu. Ochlazující doplňky Aqua Coolkeeper™ mu poskytnou vítanou úlevu a ochranu před přehřátím.

 

JAK TO FUNGUJE

 

Výrobky Aqua Coolkeeper™ jsou naplněny speciálním HydroQuartz™ gelem, který se aktivuje ponořením do vody. Tento chladicí gel pohlcuje tělesné teplo a odvádí jej procesem odpařování. Díky tomu nastává okamžité a průběžné ochlazení. Aqua Coolkeeper™ zůstává chladný po dobu 3 - 5 dnů! Po většinu času je přitom na povrch suchý.

Ke své funkci nepotřebuje mrazničku ani chladničku!

 

SNADNÁ ÚDRŽBA

 

Produkty Aqua Coolkeeper™ můžete používat stále znovu a znovu. Stačí je jen rychle omýt v ruce  běžným  mýdlem  a  studenou  nebo  teplou  vodou  a    Aqua Coolkeeper™ je zase jako nový!

 

ŠIROKÁ NABÍDKA VÝROBKŮ

 

Můžete vybírat ze široké palety výrobků Aqua Coolkeeper™, ve které najdete podložky, vesty, šátky a obojky, vždy v několika barevných provedeních. Aqua CoolKeeper GmbH zařadil do své nabídky také doplňky určené k ochlazení lidí a koní.

 

 

 Dopřejte Vašemu psímu parťákovi osvěžení a ochlazení díky ochlazujícím výrobkům Aqua Coolkeeper™!!!!

 

Veškeré info naleznete na: www.chicdog.cz

 

blue_hawaii_small.jpg

coolingdogbandana_rw_big_1.png